
Unity99 Spring BJJ tournament Kids & Teens
22 maart @ 12:00 - 17:00
€10.00Unity99 Spring BJJ tournament
Kids & Teens
Datum: Zaterdag 22 maart
Locatie: Unity99 Academy
Adres: Swalm 2 in Rotterdam
Deuren open: 12:30 uur start wedstrijden: 13:00 uur
Deelname: € 10,00
Een klein invitatie toernooi in de Unity99 Academy. Voor dit toernooi worden bevriende clubs uitgenodigd om mee te doen met als doel om ervaring op te doen in een gemoedelijke sfeer.
Divisies:
Jongens en meisjes zullen samen strijden in de leeftijdscategorie 4-9 jaar, van 10-13 jaar zullen ze worden ingedeeld in aparte poules. Jongens en meisjes worden alleen samengevoegd als dit nodig is om de meest ideale match ups te maken
Leeftijden 6-7 jaar, 8-9 jaar, 10-11 jaar en 12-13 jaar
Banden: Wit, Grijs/Geel en Oranje/Groen
Gewichtsklassen: In alle leeftijdsklassen wordt een licht en zwaar divisie gemaakt. Geef dus het exacte gewicht op van de deelnemer.
Let op: als er te weinig deelnemers zijn in een divisie (band, leeftijd of gewicht) zal de organisatie proberen de poules samen te voegen zodat de kinderen minstens 2 gevechten kunnen hebben tegen verschillende tegenstanders.
Huisregels
Respecteer mensen – Het is een vriendschappelijk toernooi waarbij we willen dat onze kinderen ervaring opdoen. Aanmoedigen mag, maar houd het vriendelijk en respectvol.
Respecteer onze locatie – Maak geen spullen kapot en maak er geen rommel van, niet in de sportschool, kleedkamer, toiletten of buiten. We houden ook 😉 niet van schoonmaken. EN In de dojo geen schoenen!
Regels
Ons evenement zal worden gevolgd volgens IBJJF-normen. De regels vind je op www.ibjjf.com/rules/